Opis stanowiska pracy

Przeczytaj i zastanów się nad swoją odpowiedzią na pytania czy:
- jesteś nauczycielem wczesnoszkolnym
- płynnie porozumiewasz się w języku angielskim
- poszukujesz stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy
- chcesz nauczyć się pracować z dziećmi według najnowszych, światowych standardów
- chcesz dołączyć do zgranego, wspierającego i współpracującego zespołu
- pragniesz zaangażować się w rozwój nowoczesnej, międzynarodowej szkoły

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania brzmią "tak", to dobrze się składa, ponieważ Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Open Future International School poszukuje nauczycieli. Praca w Open Future to:

- umowa o pracę na pełny etat, 8 godzin dziennie w godzinach 8:30 do 16:30, 5 dni w tygodniu, pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
- praca w młodym, energicznym i inspirującym zespole
- możliwość kreatywnej pracy z dziećmi metodą projektową
- wsparcie doświadczonych pedagogów z całego świata, regularne szkolenia podnoszące kompetencje nauczyciela
- możliwość poznania i pracy w międzynarodowym programie Primary Years Programme organizacji International Baccalaureate Organization

Nasze oczekiwania wobec kandydatów to:
- uzyskany dyplom na kierunku edukacja wczesnoszkolna lub pokrewnym na jednym z polskich uniwersytetów
- płynne posługiwanie się językiem angielskim - połowę czasu zajęć, czyli połowę treści programowych nauczyciel będzie przekazywał dzieciom po angielsku, zatem umiejętność płynnych wypowiedzi na każdy temat jest konieczna.
- chęć do ustawicznego doskonalenia swoich kompetencji - zapewniamy szkolenia z metodyki IBO w międzynarodowym gronie prowadzone przez doświadczonych pedagogów i trenerów z całego świata
- umiejętność stawiania przed uczniami wyzwań, zadawania pytań i zachęcania do dyskusji - metodyka w Open Future kładzie szczególny nacisk na naukę poszukiwania odpowiedzi na pytania i samodzielnego wyciągania wniosków
- zaangażowanie i silna wewnętrzna motywacja - doświadczenie w pracy jako nauczyciel nie jest najważniejsze, ponieważ metodyka pracy w Open Future różni się bardzo od tradycyjnego nauczania

Prezentacja firmy

Open Future International School to dwujęzyczny zespół przedszkol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 488PLN - 4 210PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia