Nauczyciel wczesnoszkolny

Casa dei Bambini

05-230 Kobyłka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Integracyjna Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana” w Kobyłce poszukuje

NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO / pedagoga specjalnego / terapeutę / specjalistę / do pracy W KLASIE PIERWSZEJ integracyjnej, z uczniami posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Obowiązki:
- wspieranie dzieci integracyjnych w klasie w codzienności (nauka, zabawa, pobyt na świeżym powietrzu, itp.),
- zacieśniona współpraca z wychowawcą klasy, wsparcie innych uczniów w miarę możliwości czasowych,
- prowadzenie zajęć terapeutycznych (pisanie IPET, spotkania z rodzicami),
- aktywny udział w pracy zespołu terapeutycznego,
- aktywny udział w życiu szkoły (np. przygotowywanie uroczystości).

Czas rozpoczęcia pracy: ok. IV 2017.

Praca 7h dziennie w klasie, 1h dziennie na przygotowanie się do pracy (w Szkole lub w domu).

OFERUJEMY stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy w przygotowanym otoczeniu (m.in. Sala Doświadczania Świata), w środowisku młodych i zaangażowanych osób, przy wsparciu nowoczesnych metod pracy (neurodydaktyka, metody aktywizujące i podążające, etc.), możliwość realizacji AWANSU zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w szkoleniach.

Lokalizacja Szkoły: Kobyłka, 20 km od centrum Warszawy, 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka, w pobliżu przystanków linii L27 oraz Węzła Kobyłka Trasy S8.

Wymagania

Od kandydatów OCZEKUJEMY:

- ukończenia studiów z zakresu pracy z dziećmi niepełnosprawnymi,
- doświadczenia w pracy z dziećmi integracyjnymi (co najmniej rok),
- umiejętności pracy w zespole,
- wysokiej kultury osobistej,
- wiedzy specjalistycznej,
- kreatywności i ambicji.

Prezentacja firmy

NASZA HISTORIA<br/><br/>We wrześniu 2012 r. rozpoczęło swoją dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
max 33 m-ce, potem umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 650PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia