Nauczyciel warsztatów edukacyjnych

Brainy

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętnego nauczyciela do prowadzenia warsztatów edukacyjnych dla dzieci z budowania robotów przy wykorzystaniu klocków Lego. Zajęcia prowadzone są w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Wrocławia i okolic.

Zakres pracy:
- prowadzenie zajęć z robotyki dla początkujących w grupach 6-8 osobowych
- odkrywanie talentów dzieci
- aktywny udział w warsztatach
- współtworzenie programu dla dzieci uczestniczących w zajęciach

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (dowolny kierunek) z przygotowaniem pedagogicznym do pracy jako nauczyciel (może być student ostatniego roku)
- chęć i umiejętności pracy z dziećmi w jednym z przedziałów wiekowych: 5-6 lat, 7-8 lat, 9-12 lat
- zainteresowania łamigłówkami, techniką, rozwojem intelektualnym dziecka
- otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność
- prawo jazdy kategorii B
- własny samochód osobowy
Dodatkowymi atutami kandydata będą zainteresowania łamigłówkami logicznymi, techniką, informatyką, a także rozwojem intelektualnym dziecka wczesnoszkolnego.

Oferujemy pracę w inspirującym środowisku, w zakresie od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo (na pół etatu) z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie oraz pełne przygotowanie merytoryczne do prowadzenia warsztatów z robotyki na poziomie podstawowym. Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy (w roku szkolnym, w ferie i wakacje). Zapewniamy elastyczny czas pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która prowadzi warsztaty edukacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia