Nauczyciel w przedszkolu MONTESSORI OPOLE

AKC

45-087 Opole , opolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku nauczyciela edukacji przedszkolnej w placówce Montessori.

-> prowadzenie zajęć dydaktyczno -wychowawczych w grupie wiekowej 3-4 lata
-> realizacja podstawy programem rozbudowej o program wg metody Marii Montessori
-> prowadzenie dokumentacji zaognienia z przepisami o systemie oświaty
-> czynny udział działania dot.bpodnoszenia kwalifikacji
-> utrzymanie warunków bezpieczeństwa higienicznego dzieci
-> możliwość awansu zawodowego
Możliwość dofinansowania zakwaterowania w Opolu.

Wymagania

Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciel edukacji przedszkolej.

Bardzo dobra znajomość technologii informacyjnych.

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca przyswajanie wiedzy z materiałów anglojęzycznych.

Znajomość Metody Marii Montessori.

Prezentacja firmy

Placówka montessorianska oferująca opiekę w żłobku oraz przedszko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia