nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego

Fundacja Pociecha

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

a) prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi zgodnie z podstawą programową;
b) przeprowadzenie procedury planowania i ewaluacji procesu nauczania, wychowania i profilaktyki oraz obserwacji pedagogicznej dzieci objętych działaniami projektowymi;
c) odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych opiece dzieci w czasie zajęć organizowanych w przedszkolu;
d) otoczenie opieką każdego dziecka do chwili opuszczenia przez niego punktu przedszkolnego;
e) przestrzeganie Statutu Punktu Przedszkolnego, regulaminów, procedur obowiązujących w nim oraz o dbanie o należy porządek;

Wymagania

a) Wykształcenie wyższe – pedagogika specjalna;
b) kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
c) poczucie odpowiedzialności;
d) wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Fundacja Pociecha powstała z myślą o zapewnieniu dzieciom lepszej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia