Nauczyciel muzyki, plastyki, języka polskiego (warsztatów teatralnych)

Omega

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dotyczy zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży gimnazjalnej z Częstochowy.

Poszukujemy nauczycieli plastyki. Wymagania:
a) posiadaja wykształcenie wyższe z zakresu edukacji artystycznej w zakresie sztuk
plastycznych z przygotowaniem pedagogicznym;
b) posiadaja co najmniej 100 godzin doswiadczenia w nauczaniu młodzieży gimnazjalnej;
Poszukujemy nauczycieli muzyki. Wymagania:
a) posiadaja wykształcenie wyższe z zakresu edukacji muzycznej z przygotowaniem
pedagogicznym;
Poszukujemy nauczycieli języka polskiego. Wymagania:
a) posiadaja wykształcenie wyższe z zakresu kulturoznawstwa, filmoznawstwa, teatrologii, filologii polskiej z przygotowaniem pedagogicznym;
Zapraszamy do składania CV.

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa OMEGA istnieje na rynku od 2005 roku. Prowadzimy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia