Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej – Warszawa – 4600 zł/brutto/msc

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Nadarzyn, mazowieckie

Miejsce pracy: Nadarzyn

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa
Miejscowość: Nadarzyn
Ulica: Warszawa
Nr domu: 19/6
Kod pocztowy: 05-800
Telefon: 728830050
Email: office@findstaff.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: matematyka
Liczba godzin w tygodniu: 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-07-16
Termin składania dokumentów: 2018-08-31
Opis oferty pracy:

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff, do szkoły naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko:

Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej –  Warszawa – 4600zł/brutto/msc

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

·         Samodzielne nauczanie matematyki w szkole podstawowej

·         Wypełnianie obowiązków wynikających ze Statusu szkoły

Wymagania:

·         Tytuł magistra matematyki + przygotowanie pedagogiczne

·         Mile widziane doświadczenie w pracy nauczyciela w szkole podstawowej

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie w wysokości 4600zł brutto/msc

·         Umowa o pracę

·         15h dydaktycznych w tygodniu z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Nauczyciel matematyki – szkoła podstawowa, Warszawa”.