Nauczyciel-Korepetytor języka angielskiego do matury

Didaskalos

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do pracy/współpracy osobę Z PASJĄ!
Jeśli szukasz stacjonarnej pracy, masz doświadczenie w nauczaniu przyszłych maturzystów, wiedzę przedmiotową i nie boisz się małych grup (max. 10 osób) - zapraszam do kontaktu. Jeśli prowadzisz własną działalność i nie opłaca Ci się wynajem sali - także czekam na Twoją wiadomość.

Praca od września, ale już teraz zależy nam na wypromowaniu nauczycieli, a także w sierpniu - na ustaleniu grafiku pracy. Umowy o dzieło lub zlecenie.

Oferujemy:
1) Sensowną stawkę godzinową - nawet 100zł brutto/60min. [zajęcia zawsze 1,5h] Przy współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność - stawka do ustalenia po odjęciu kosztów.
2) Miejsce do pracy.
3) Materiały.
4) Reklamę.
5) Uczniów, z którymi możesz spotykać się też indywidualnie - w ramach współpracy, za ustaloną przez siebie [!] kwotę wynagrodzenia godzinnego.

Wymagania

Doświadczenie w nauczaniu.
Wiedza przedmiotowa.

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży Edukacja. Kursy maturalne na terenie Wa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
60PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia