IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Nauczyciel Języka Polskiego

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Administracja publiczna poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć z języka polskiego w Szkole Podstawowej dla klas 4-7

Oczekiwania:

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - na kierunku filologia polska lub ukończone studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie prowadzonych zajęć
  • Przygotowanie pedagogiczne

Dodatkowe wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, rzetelność
  • Bardzo dobry kontakt z dziećmi
  • Dobra znajomość języka angielskiego (obecność międzynarodowego teamu)

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Praca w nowoczesnej szkole, dobrze wyposażonej w pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Kursy języków obcych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.