Nauczyciel języka niemieckiego - kontrakt od zaraz.

Direct Company

02-765 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy lektorów języka niemieckiego zainteresowanych nauczaniem osób dorosłych w szkole i w firmach na terenie Wilanowa i Mokotowa.

Gwarantujemy:
- swobodę działania
- elastyczny grafik
- pracę w przyjaznym i ciekawym środowisku
- kontrakty przez cały rok.

Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani trenerzy językowi, dla których nauczanie to pasja. Jeśli lubisz dzielić się swoją wiedzą tak jak my, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Wymagania

Oczekujemy:
- lektorów, którzy chętnie poprowadzą zajęcia metodą komunikatywną (gwarantujemy szkolenia)
- osób odpowiedzialnych, samodzielnych i komunikatywnych

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia