Nauczyciel języka angielskiego

Edu&You

online, śląskie

Opis stanowiska pracy

Na czym polega Twoje zadanie?

• Prowadzisz lekcje dla dorosłych.

• Zajęcia odbywają się w ustalonych dniach i godzinach w postaci spotkań na żywo, lecz on-line, za pośrednictwem wideokonferencji. Pracujesz z domu lub innego dogodnego dla siebie miejsca z dostępem do Internetu.

• Lekcje poprowadzisz w oparciu o podręcznik. A jeśli masz potrzebę tworzenia, możesz ją realizować - we współpracy ze specjalistą od e-learningu – projektując angażujące materiały edukacyjne wspierające naukę języka.

• Oprócz lekcji na żywo, korzystasz z platformy e-learningowej z dodatkowymi zadaniami, służącymi rozwijaniu w uczniach systematycznej pracy nad językiem.

• Zależy nam na zbudowaniu bliskich relacji przez stałą komunikację z naszymi uczniami. Twoje zadanie polega na tym, by inspirować ich i motywować do nauki języka angielskiego.

Co Ci oferujemy?

• Ciekawą pracę bez wychodzenia z domu i uciążliwych dojazdów.

• Możliwość rozwoju zawodowego dostosowaną do Twoich potrzeb. Możesz poszerzać swoje kompetencje w ramach obszarów: nauczania, e-learningu, projektowania nowych kursów, a także brać udział w projektach przy tworzeniu nowych rozwiązań dla uczących się.

• Szkolenia wprowadzające w świat e-learningu, na których nabywasz praktyczne umiejętności posługiwania się wirtualną klasą oraz platformą e-learningową MOODLE.

• Atmosferę wzajemnego poszanowania i doceniania za wkład, który wnosisz jako nauczyciel w rozwój naszych uczniów, współpracowników, firmy.

• Chcemy, aby nasz system wynagradzania opierał się na konkurencyjności rynkowej. Dlatego minimalna stawka lektorska wynosi u nas 60 zł brutto za godzinę zegarową.

Wymagania

O Tobie:

• Znasz świetnie język angielski

• Masz wyższe wykształcenie (ukończenie anglistyki nie jest warunkiem koniecznym).

• Jesteś otwarty na edukacyjne nowości, metody i techniki nauczania języków obcych. Chcesz poznać możliwości, jakie w nauce języków obcych daje e-learning.

• Masz prawdziwe zamiłowanie do nauczania. Najważniejszy jest dla Ciebie uczeń ze swoimi różnorodnymi talentami i predyspozycjami odnośnie sposobu uczenia się.

• Jesteś punktualny, pilnujesz terminów. Potrafisz organizować pracę własną i innych.

• Masz komputer z dostępem do Internetu

Prezentacja firmy

Edu & You Internetowa Szkoła W Edu & You wierzymy, że świat potrzebuje l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia