Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa w Koziegłowach poszukuje osoby, mile widziani studenci studiów niestacjonarnych, do prowadzenia zajęć z języka angielskiego.

Oferuję:

- zajęcia z Klientem indywidualnym lub w małych grupach (2-3 osoby),
- dobre warunki wynagrodzenia,
- komfortowe warunki pracy,
- przeszkolenie,
- swobodę i niezależność w prowadzeniu zajęć.

Oczekuję:

- zaangażowania,
- komunikatywności i otwartości,
- umiejętności pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi,
- punktualności.

Doświadczenie w prowadzeniu zajęć mile widziane, ale nie jest wymagane.

Do szkoły jest dobry dojazd komunikacją miejską, linie nr 70 i 72 (z centrum miasta około 20 min.)

Proszę o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się organizacją kursów z języka angielskiego, niemi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia