nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

P.H.U. K. Stefańska

Śrem, 63-100, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Jezyków Obcych Świat Jezyków  poszukuje nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć w przedszkolach w Śremiu. 12h/tygodniowo. Osoba powinna posiadać udokumentowane roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w przedszkolach oraz posiadać odpowiednie kwalifikacje, do nauki języka angielskiego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli nie mających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli ( Dz. U. z 2009 r., Nr 50, poz. 400 z późn. zm.)

Wymagania

posiadać roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia