nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

P.H.U. K. Stefańska

Kruszyn, Kraśnik Dolny, Bożejowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Świat Języków poszukuje lektorów chętnych do współpracy w zakresie nauczania języka angielskiego w przedszkolach w okolicy Bolesławca (dolnośląskie) a także w okresie późniejszym do nauczania angielskiego w firmach, instytucjach i szkołach na terenie województwa dolnośląskiego. Oferujemy dobre warunki, miłą atmosferę i możliwość rozwoju. Poszukujemy osób otwartych, elastycznych i kreatywnych. Do pracy w Kruszynie, Kraśniku Dolnym i Bożejowicach mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu i chęć pracy z małymi dziećmi.

Wymagania

kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolach
min. półroczne doświadczenie w pracy w przedszkolu

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
01.09.2014 do 30.06.2015
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia