Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Przedszkole Blue Bell

05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy stanowiska Nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu, który posiada kwalifikacje do nauczania języka angielskiego – wychowawca anglojęzyczny.

Wykształcenie wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna, będzie atutem.

Obowiązki:

• Nauczanie języka angielskiego w 4 grupach wiekowych (3-6 lat)
• Prowadzenie grupy przedszkolnej, w tym zajęć wychowawczo- dydaktycznych w przedszkolu,
• 8 godzinny dzień pracy 5 razy w tygodniu.

Wymagania

• Udokumentowana znajomość języka angielskiego - kwalifikacje do nauczania języka angielskiego,
• Przygotowanie pedagogiczne
• Wykształcenie wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna będzie atutem
• Pogodne i przyjazne usposobienie,
• Motywacja do pracy z dziećmi.

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Językowe "Blue Bell" w Konstancinie-Jeziorna. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1-2 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia