Nauczyciel Języka Angielskiego w Przedszkolu

Przedszkole Niepubliczne Krasnoludki

03-114 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole - WARSZAWA WILANÓW - poszukuje osób na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego z językiem angielskim lub Nauczyciela języka angielskiego.

Oferujemy: umowę o pracę, pełen etat, pracę w młodym i wciąż rozwijającym się zespole, który z radością poświęca swoją energię i umiejętności dla rozwoju młodych pokoleń oraz doskonalenia metod kształcenia.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
prowadzenie zajęć języka angielskiego z dziećmi w wieku od 2,5-5 lat
realizowanie programu nauczania przy użyciu nowoczesnych metod pracy z dziećmi
przygotowywanie planów i prowadzenie zajęć
opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówce
czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
organizacja i udział w różnych przedsięwzięciach przedszkolnych
współpraca z resztą personelu przedszkola i z Rodzicami

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe - ukończone studia lub w trakcie pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna z językiem angielskim, anglistyka itp.
udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym
doświadczenie w pracy z dziećmi
zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
kreatywność, inicjatywa

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Krasnoludki działające na terenie Warszawy - Bi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia