nauczyciel języka angielskiego w liceum

Świat Języków

42-300 Opoczno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Świat Języków poszukuje do współpracy nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia dodatkowych zajęć dydaktyczno-wyrównawczych w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Opoczna

Wymagania

osobę posiadającą kwalifikacje zawodowe uprawniające do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (Dz.U. 2013, poz. 1207 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od roku 2003 a naszym potencjałem jest pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia