Nauczyciel jezyka angielskiego - przedszkole

Fundacja Ala ma kota

02-815 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dwujęzyczne Przedszkole Ala ma kota zatrudni kreatywną, energiczną osobę z zamiłowaniem do pracy z Dziećmi i znajomością języka angielskiego.

Praca w międzynarodowej grupie dwujęzycznej.

Oferujemy pracę w jednej z 9 placówek Ala ma kota na terenie Warszawy (dzielnice Śródmieście, Ochota, Praga Południe, Wawer, Wilanów, Ursynów, Anin)

Wymagana płynna znajomość języka angielskiego oraz uprawnienia do nauczania.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia,
- pracę w miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Główne obowiązki nauczyciela:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych i realizacja programu edukacyjnego,
- praca opiekuńczo-wychowawcza w grupie Przedszkolaków.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego na poziomie, min. C1, potwierdzona dokumentem, np. dyplomem ukończenia studiów filologicznych lub certyfikatem ukończenia kursu językowego.
Znajomość języka polskiego, min. A2.
Przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do pracy w przedskzolu.

Prezentacja firmy

Fundacja Ala ma kota - zarządza siecią niepublicznych przeszkoli ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia