Nauczyciel języka angielskiego dla dzieci (6-15 lat)

Angielski Prywatnie

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do grona prywatnych nauczycieli języka angielskiego, którzy prowadzą zajęcia indywidualne bądź w małych grupach (lekcje z dojazdem do ucznia). Terminy zajęć dostosowane są do grafiku nauczyciela.

Lekcje prowadzimy skrupulatnie oraz bardzo zwracamy uwagę na profesjonalizm oraz efekty nauczania. Jako, że dostajemy wiele zapytań od osób chętnych, natomiast obecnie nie mamy już wolnych terminów, od przyszłego roku szkolnego 2016/2017 chcielibyśmy zatrudnić dodatkowych nauczycieli.

Poszukujemy nauczycieli z pasją, którzy wraz z nami będą pracować nad podtrzymaniem naszej dobrej opinii wśród uczniów oraz ich rodziców.

Skontaktuj się z nami - bardzo chętnie porozmawiamy o możliwości współpracy.

Oferujemy bardzo konkurencyjne stawki za przeprowadzone lekcje.

Wymagania

Biegła znajomość języka angielskiego.

Minimalne wykształcenie - student filologii angielskiej.

Prezentacja firmy

Założeniem naszych lekcji jest odejście od standardowych lekcji p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
40PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia