Nauczyciel gry na Gitarze lub na Keyboardzie

Music and More s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Witamy,

Prywatna Szkoła Music And More poszukuje osób, dla których gra na gitarze lub na instrumentach klawiszowych jest pasją i których umiejętności są na tyle duże, że będą je predysponowały do nauczania innych. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu, aczkolwiek nie jest konieczne. Uczymy gry na gitarze i na keyboardzie dzieci i młodzież w wieku 6 - 16 lat, dlatego głównym atutem jest odpowiednie podejście do dzieci i umiejętność stworzenia dobrej atmosfery.

Naszym nauczycielom zapewniamy nowoczesny i skuteczny program nauczania wraz z materiałami oraz szkolenie i wsparcie merytoryczne.

Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki przy niewielkim nakładzie czasu. Wynagrodzenie netto na rękę przy 1/3 etatu wynosi 1600 zł - 2000 zł.

Praca na ternie Poznania

Wymagania

- bardzo dobra umiejętność gry na gitarze lub na instrumentach klawiszowych,
- znajomość repertuaru muzyki popularnej i rockowej,
- umiejętność szybkiego przyswojenia programu nauczania wg naszych wytycznych.
- dobry kontakt z dziećmi i umiejętności stworzenia dobrej atmosfery w grupie
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu dzieci
- wymagany własny laptop
- wskazane prawo jazdy oraz własny samochód

Prezentacja firmy

Prowadzimy sieć prywatnych szkół muzycznych na terenie Warszawy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
od września 2015 do czerwca 2016
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia