Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0402

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć z fizyki

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: z zakresu fizyki

Pozostałe wymagania:

  • Wyk. wyższe magisterskie z zakresu fizyki lub wykształcenie wyższe magisterskie inne i studia podyplomowe uprawniające do nauki fizyki; przygotowanie pedagogiczne do nauczania. Praca w piątki w godz. od 16:00-19:00 oraz soboty 8:00-16:00. Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie osobiście. Miejsce pracy: ul. Skarbowa 2, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy: SKARBOWA 2, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Kontakt telefoniczny.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Osoba do kontaktu: Łukasz Saska

Telefon: 500 277 801

Email: lukasz.saska@gmail.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy