nauczyciel dziennikarstwa

International New Solution

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- miłą atmosferę w pracy
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- pracę w nowo powstałej międzynarodowej akademii dla dzieci, której zajęcia odbędą się w warszawskim Wilanowie
- godzinną pracę raz w tygodniu, w sobotę mniej więcej w godz. od 10.30 do 11.30. Ale to może ulec zmianie.

Czekamy na Ciebie! Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem, ew. list motywacyjny.

Wymagania

Wymagania:
Jeżeli:
- jesteś po dziennikarstwie i masz doświadczenie w tej pracy – w telewizji, redakcji lub internecie
- mówisz bardzo dobrze w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, chińskim, portugalskim lub włoskim od poziomu B1 do poziomu C2
- chcesz sobie dorobić prowadząc warsztaty dziennikarskie (po polsku), z el. języka obcego, raz w tygodniu (60 min.), w warszawskim Wilanowie
- chcesz z nami podjąć stałą współpracę
- jeśli jesteś native speakerem to jesteś bardzo mile u nas widziany
- interesuje Cię rozwój w międzynarodowej akademii dla dzieci
- masz doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 5-11 lat lub chcesz je zdobyć i czujesz, że to Twoje zawodowe powołanie
- potrafisz nauczać

Dołącz do międzynarodowego zespołu już dziś!

Nasz zespół to dla nas najwyższa wartość! Dlatego dbamy aby był zawsze uśmiechnięty!

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
- prowadzenie zajęć i warsztatów dziennikarskich z dziećmi w wieku 5-11 lat

Prezentacja firmy

Jesteśmy nową powstałą międzynarodową akademią dla dzieci, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min. rok/praca wieloletnia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
700PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo