nauczyciel do klasy 1 z j.angielskim

Amaltea

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z j.angielskim.

Przedmiot naboru:
Stanowisko: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Miejsce wykonywania pracy: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 w dzielnicy Warszawa Wesoła
Okres zatrudnienia: od 24.08.2015 r. (możliwe wcześniejsze zatrudnienie)
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania :
- posiadanie kwalifikacji do nauczania w klasach 1-3 szkoły podstawowej
- biegła znajomość języka angielskiego
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w szkole
- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie
oraz
- wysoka kultura osobista
- kreatywność i odpowiedzialność
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi

Oferujemy:
- pracę w szkole o wysokim poziomie nauczania
- atrakcyjne wynagrodzenie
- udział w międzynarodowym projekcie
- wsparcie metodyczne
- przyjazną atmosferę
- pracę w zaangażowanym zespole nauczycieli

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi.
CV powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa to szkoła o wysokim standardzie usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia