Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji indywidualnych zajęć językowych na terenie Warszawy, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje native speakerów języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem zajęć w wyżej określonym zakresie.

In connection with the possibility of individual language classes in Warsaw, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju is looking for native speakers of languages: English, French, German, interested in establishing cooperation and conducting classes in the above-specified range.

Wymagania

- doświadczenie w przeprowadzeniu jak native speaker min. 100 godzin dydaktycznych zajęć

Aplikacje należy przesyłać z informacjami potwierdzającymi przedstawiony powyżej warunek.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.
Nie udzielamy odpowiedzi na pytania kierowane za pośrednictwem drogi telefonicznej.

- Experience in carrying out like a native speaker min. 100 hours of teaching activities

Applications should be sent a confirmation presented above condition.
We reserve the right to contact only selected candidates.
We do not provide answers to the questions directed via telephone roads.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
45PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia