Native speaker Język NIEMIECKI

Rafkom Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- aktywna obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy
- kontakt z Klientami posługującymi się językiem niemieckim
- odpowiadanie na maile - pomoc w rozwiązywaniu problemów, udzielanie informacji
- bieżąca obsługa rozmów z klientami - live chat
- wspomaganie teamu w codziennych działaniach, głównie w zakresie tłumaczeń
- budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w języku obcym w międzynarodowym środowisku,
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- doskonała znajomości języka niemieckiego – na poziomie native speaker
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- komunikatywność, otwarcie na potrzeby Klientów
- optymizmu i zaangażowanie
- dyspozycyjność - praca 5 dni w tygodniu (również weekendy), 8 godzin dziennie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą pełen zakres usług w obszarze szeroko p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media