IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Narzędziowiec / Mechanik

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

ZADANIA:

  • dokonywanie napraw form wtryskowych i zgrzewowych dla utrzymania ciągłości produkcji i dbnie o ich stan techniczny
  • wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i inspekcji urządzeń w zakładzie
  • dokonywanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych i zgrzewowych
  • zgłaszanie Liderowi Narzędziowni wszystkich usterek technicznych pracujących form
  • zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i częsci zamiennych
  • monitorowanie porządku i czystości na stanowiskach pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze tokarki, szlifierki, itp.

FIRMA OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy

WYMAGANIA:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia SEP (do 1 KV)
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG i TIG
  • doświadczenie w pracy w tworzywach sztucznych
  • znajomość narzędzi wtryskowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.