Narzędziowiec form wtryskowych (Jn 95196)

Diversa Talentor Sp. z o.o.

Degersheim (Szwajcaria), zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Przeglądy form wtryskowych zgodnie z potrzebami produkcji i procedurami,
  • Dbanie o stan techniczny form - ich naprawa, konserwacja i przygotowywanie do produkcji,
  • Diagnozowanie przyczyn awarii i problemów wynikających z działania form i ich usuwanie.
  • Czuwanie na dokumentacją.

Wymagania

  • Min. 3-4-letnie doświadczenia w naprawie i konserwacji form wtryskowych,
  • Wykształcenie średnie techniczne, idealnie mechaniczne,
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych,
  • Znajomość procesu wtrysku,
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Profesjonalizm, solidność, zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w solidnej szwajcarskiej firmie w oparciu o umowę o pracę (w tym fundusz emerytalny),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pomoc w relokacji,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet benefitów firmowych.

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji