Nanny Bell Kraków poszukuje niani na stałe

Nanny Bell Kraków

31-047 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy, że masz już doświadczenie w pracy z dziećmi, jesteś bardzo dobrze zorganizowana, jesteś cierpliwa i energiczna.

OFERUJEMY: • Długoterminową umowę, Atrakcyjne wynagrodzenie, • Bezpłatne szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowana, wyślij

-kilka zdań o sobie,
-opis doświadczenia w pracy z dziećmi
-swoje zamiłowania, czym, zajmujesz się w wolnym czasie,
- nr kontaktowy plus aktualne zdjęcie.

Jeśli okażesz się odpowiednią osobą, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie by umówić się na spotkanie.

Wymagania

• Pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi.
• Mile widziane wykształcenie związane z opieką nad dziećmi (psychologia, pedagogika).
• Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi.
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód(mile widziany)
Dodatkowe umiejętności: • Zdolności plastyczne, • Umiejętność pomysłowego organizowania zabaw i czasu wolnego dla dzieci.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Niań, która współpracuje wyłącznie z kreatywnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
14PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne