Naganiacz ptactwa na polowaniach

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Europeople poszukuje 4 osob do pracy w charakterze naganiaczy na polowaniach na dzikie ptactwo w kole lowieckim na terenie Walii.
Do obowiazkow naganiaczy bedzie nalezalo:ploszenie ptactwa w okreslonym kierunku,robienie halasu oraz wystawianie ptactwa do odstrzalu.
Praca w terminie od pazdziernika na czas zimy.
Praca od poniedzialku-piatku w godz 8-16 z polgodzinna przerwa.Do codziennych obowiazkow bedzie nalezal 10-kilometrowy marsz w pagorkowatym terenie.
Praca w roznych warunkach pogodowych.
Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez klienta , sa to darmowe karawany w pelni wyposazone.

Wymagania

Zainteresowane osoby musza byc w bardzo dobrej kondycji fizycznej, posiadac znajomosc jez.angielskeigo w stopniu podstawowym.
Wymagana wlasna odziez przeciwdeszczowa oraz odpowiednie obuwie.
Poszukujemy osob otwartych na nowe wyzwania , bez nalogow oraz latwo adaptujacych sie do otoczenia.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo