NADZORCA PRACOWNIKÓW NA ODDELEGOWANIU

RJS Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracownik na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiadał za nadzór monterów rusztowań w czasie pracy jak i po pracy na terenie Szwecji.

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania pracownikami,
  • biegła znajomość języka angielskiego (weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej) lub szwedzkiego ,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych i aplikacji internetowych
  • min. wykształcenie- średnie ,
  • prawo jazdy kat. B ,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ,
  • profesjonalizm ,
  • odpowiedzialność ,
  • konsekwencja w działaniu ,

Obowiązki:

  • kontrole trzeźwości pracowników,
  • kontrole zakwaterowań , eliminowanie czynników zaburzających kulturę życia,
  • kontrola floty samochodowej i dbanie o jej stan wizualny i techniczny,
  • raportowanie wydarzeń dziennych do biura polskiego / współpraca z biurem rekrutacyjnym na terenie Polski,
  • szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami na terenie oddelegowania,
  • egzekwowanie kar / nakładanie kar porządkowych,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów pracowniczych,
  • reprezentowanie firmy na terenie Szwecji ,
  • stały kontakt z biurem szwedzkim, współpraca z koordynatorami projektów,
  • wszelkie prace zlecone przez przełożonego oraz klienta szwedzkiego ,

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku , a po okresie adaptacji i uzyskania odpowiednich kwalifikacji możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Szwecji,
  • długoterminową współpracę uzależnioną od wyników pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje uzależnione od wyników pracy,
  • samochód, komputer oraz telefon służbowy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku,

Prezentacja firmy

Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne