muzyczny dziennikarz radiowy- prezenter radiowy-

Radio Parada Sp z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Radio Parada 96.00 FM
poszukuje utalentowanych
muzycznych dziennikarzy radiowych
( prezenter radiowy)

Zakres wykonywanych zadań:
• przygotowywanie i przetwarzanie materiałów informacyjnych
• przygotowywanie, przeprowadzanie reportaży i wywiadów
• prowadzenie programu radiowego
• umieszczanie informacji w serwisie internetowym
• bezpośredni kontakt ze słuchaczami

Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)
• DEMO mp3
• kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie
• kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach
• kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności

Radio Parada zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie min. 6-miesięczne w samodzielnym prowadzeniu audycji radiowych
• wysoka kultura osobista
• predyspozycje do pracy w zespole
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• bezbłędna dykcja i umiejętność formułowania poprawnych wypowiedzi
• znajomość języka obcego (preferowany j. angielski)
• znajomość zasad pisowni polskiej
• umiejętność obsługi komunikatorów internetowych
• wyrazista i błyskotliwa osobowość
• dobra pamięć
• Kontrolowanie emocji
• podzielność uwagi oraz szybkość reakcji na zdarzenia
• spostrzegawczość, błyskotliwość, umiejętność obserwacji, wiedza psychologiczna i umiejętność zręcznego prowadzenia rozmowy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo