Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami z własną działalnością. Praca na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem

• łączenie ściany betonowej z murowaną

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz

• fugowanie cegły, klinkieru

• nakładanie elewacji

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód

własna działalność gospodarcza

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ BUDOWLANĄ NA RYNKU KRAJOWYM I ZAG... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie