In Temporis Polska Sp. z o.o.

Murarze na amerblock

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta- firmy budowlanej -pilnie poszukujemy do pracy w Poznaniu

Murarzy na amerblock

Obowiązki:

  • murowanie z wykorzystaniem amerblock (19x20x40)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność do pracy, chęć do działania;
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem naszej agencji.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.