murarz,ciesla,ogolnobudowlaniec

Matbea

Gliwice, 44-117, śląskie

Opis stanowiska pracy

matbea z siedzibą w Gliwicach jest firmą zajmującą się kompleksowymi usługami budowlanymi. Obecnie inwestycje prowadzimy na terenie Gliwic przy budowie domów jednorodzinnych , Szukamy pracowników z doświadczeniem ogólnobudowlanym (samodzielnych),bez problemow alkoholowych .
Przede wszystkim stawiamy na jakość wykonanych prac oraz porządek na placu budowy.kandydaci i spełniający kryterium proszeni są o przesłanie CV na adres .

średnie wynagrodzenie to ok +3000zł netto wszystko oczywiście zależy od fachowości i zaangażowania pracownika.stawka godzinowa + premia

Wymagania

Wykonywanie prac :
-murowanie
-zbrojenie
-szalowanie
-termoizolacja budynków

Prezentacja firmy

firma budowlana na rynku od 2007 roku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie