Opis stanowiska pracy

Poszukuje do pracy doświadczonych murarzy.

Wymagania:
- minimum dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na budowie jako murarz,
- doświadczenie przy budowie domów jednorodzinnych od podstaw
- dokładność,
- Gotowość do rozpoczęcia pracy od maja 2016
- mile widziane osoby z Ukrainy

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

Stawka - 13 zł za godzinę

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie.

Потрібні спеціалісти-муляри на роботу в Польщу.

Вимоги:
- Тільки кваліфіковані майстри з досівідом мінімум 10 років
- досвід роботи в будівництві житлових будинків з нуля
- точність
- готовність до роботи з травня 2016 року

Житло безкоштовне

Оплата праці 13 zł за годину
Контакт мейлем, можна на польській або українській мові

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie