Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuje osób na stanowisko Murarz. Mile widziane osoby również w innej dziedzinie (malarze, tynkarze, gipsiarze).

Potrzebujemy około kilkunastu osób. Praca w różnych częściach Warszawy. Praca przy stawianiu nowych bloków (żadna wykończeniówka). Praca płatna za metraż. Zwykle pensja waha się w przedziale 2000 - 7000 zł

Mile widziane osoby z Ukrainy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Наша компанія шукає на роботу муляра. Ми вітаємо людей і в іншому районі (художники, штукатури, штукатура).

Нам потрібно близько десятка людей. Робота в різних частинах Варшави. Робота на зведенні нових блоків (без оздоблювальних робіт). Робота оплачується ярдів. Зазвичай зарплата в діапазоні 2000 - 7000 злотих

Джобс також для українців.

Wymagania

Wymagamy samodzielności w wykonywaniu prac.

Prezentacja firmy

Firma remontowo-budowlana

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie