Opis stanowiska pracy

Firma budowlana zatrudni zgraną Brygadę murarzy, w której jeden za drugiego odpowiada- co najmniej 5 osobowa- z majstrem UKRAINA

Wymagania

- Dokładność i solidność wykonywania prac
- murowanie zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi
- umiejętność czytania rysunku technicznego ( co najmniej 1 os. w ekipie)
- zapotrzebowanie na dwie ekipy 5 osobowe z czego 1 pomocnik + 4 murarzy

Firma zapewnia
- umowę zlecenie z właścicielem firmy na okres zezwolenia na pracę
- zakwaterowanie
- możliwość obiadu na budowie
- dojazd do pracy samochodem firmowym
- rozliczenia bezpośrednio z dyrektorem firmy - bez pośredników
- rozliczenia od m2

W firmie pracują osoby z Ukrainy z wieloletnim stażem.

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 739642363

Prezentacja firmy

Firma budowlana zajmująca się profesjonalnym wykonawstwem budynkó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie