Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A.
POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas!

Murarz

Od: Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Porto Vecchio

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10–cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce. Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę. Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska: Murarz

OBOWIĄZKI:
- prace murarskie
- wyburzanie i demontaż budynków
- prace ogólnobudowlane

OFERUJEMY:

-umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym
-opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
-dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
-wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
-respektowane prawo do urlopu
-możliwość wypożyczenia auta służbowego
-ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
-możliwości związane z dalszym zatrudnieniem/stałą współpracą
-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- doświadczenie na podobnym stanowisku min 4 lata
- sprawność i siła fizyczna
- odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni przed terminem wyjazdu
- dyspozycyjność do wyjazdu