Opis stanowiska pracy

W związku z rozpoczęciem prac na nowym projekcie w Sarpsborgu, poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych murarzy do wykonania ścian z Ytonga, montażu izolacji w systemie Multipor oraz ściany z klinkieru.

Oferujemy legalną pracę na terenie Norwegii i atrakcyjne warunki pracy.

Prace zaczynają się w drugiej połowie kwietnia 2014. Prawdopodobny minimalny czas trwania kontraktu - 1 rok.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Wymagania

- potwierdzone doświadczenie w zakresie wykonywania robót murarskich

- umiejętność biegłego czytania i rozumienia rysunków technicznych

- mile widziana znajomość języka norweskiego / angielskiego

- ważny paszport

Prezentacja firmy

Firma Matt Service NUF od lutego 2013 działa na rynku norweskim j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie