Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych Murarzy do pracy na projekcie w Norwegii.

Oferujemy:

- Na początku pracę 2-3 dni w tygodniu z możliwością przejścia po jakimś czasie na stałe.

- Pracę w okolicach Oslo

- Stawki 160-180 nok/h brutto z możliwością nadgodzin (w tygodniu płatne 50% więcej, w weekend 100%)

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w pracy jako murarz

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (wymóg konieczny)

- mile widziana osoba będąca już w Norwegii, dyspozycyjna 2-3 dni w tygodniu

- własny samochód

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy