Promote

MURARZ

Od: Promote
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl (blisko Wolsztyn, Grodzisk, Pniewy, Boruje, Lwówek, Bolewice)
Promote

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne

Firma Promote zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie rekrutacji pracowników oraz usług kadrowo-płacowych, dla swojego Klienta – firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku Całus Sp. z o.o. Sp. k., działającej od 1991 poszukuje osób na stanowisko:

MURARZ

NR REF. MR/BN/0315

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zleconych prac budowlanych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • sumienność, dokładność, systematyczność,
  • przestrzeganie zasad BHP i dyscypliny pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia na koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, prawo jazdy kat. C, C + E.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • odzież roboczą.
Promote