Opis stanowiska pracy

Ogólne roboty budowlane (budownictwo mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne),
w szczególności
- murowanie z materiałów ceramicznych.

Wymagania

- kwalifikacje,
- doświadczenie,
- sumienne, rzetelne wykonywanie roboty,
- samodzielność - cenimy pracowników, którzy "widzą robotę",
- znajmość j. niemieckiego, przy jej braku j. angielski może być przydatny,
- umiejętność obsługi urządzeń i maszyn budowlanych,
- prawo jazdy CE.
Oczywiście nie oczekujemy spełnienia wszystkich wymagań, ale im więcej zostanie spełnionych tym lepiej.
Oferujemy interesującą pracę z możliwością zawodowego i osobistego rozwoju
w przyjaznym otoczeniu. Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (również dla rodziny)
i emerytalne. Jesteśmy elastyczni w planowaniu krótkich i długich urlopów.
Oferujemy bezpłatnie:
- Wygodne zakwaterowanie w jednym miejscu. Nie jesteśmy firmą "wędrowną".
- Bezpłatne przejazdy na budowę, około 30 km.
- W miarę możliwości samochód na czas urlopu.
- Bogate zaopatrzenie w najwyższej jakości odzież.
- Pomoc w leczeniu; ustalanie terminów wizyt, towarzyszenie, tłumaczenie.
- Podanie o zasiłek rodzinny (Kindergeld) i bieżący kontakt/korespondecję
z Familienkasse.
- Wszelką inną pomoc.

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje od roku 2006. Specjalizujemy sie w murowaniu i beto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
47PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne