Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Prace murarskie z drobnowymiarowych jak i wielkowymiarowych elementów na budwach budynków mieszkalnych wielorodzinnych i biurowych,
  • Sporadycznie, wykonywanie okładzin: kamiennych, z płytek elewacyjnych, klinkieru,
  • Sporadycznie pomoc przy innych pracach ogólnobudowlanych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie udokumnetowane doświadczenie w pracach murarskich, mile widziane doświadczenie w pracach purarskich poza granicami kraju,
  • Umiejętność murowania na klej i zaprawę,
  • Dokładność,
  • Mile widziane doswiadczenie w murowaniu przy użyciu minikran-ów,
  • Samodzielność,
  • Rzetelność,
  • Lojalność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja stanowiska pracy.

OFERUJEMY:

  • Miejsce pracy: NIEMCY: Ingelheim am Rhein, Wiesbaden, Mainz, Frankfurt nad Menem,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: do 15 euro/h brutto,
  • Nieodpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Pokrycie przez pracodawcę kosztów dojazdów z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem,
  • Fundusz urlopowy odprowadzany przez pracodawcę do niemieckich instytucji - odzyskiwany przez pracownika,
  • Polskie ubezpieczenie.

Wymagania

Wymagania:

  • CV,
  • ewentualnie życiorys zawodowy lub list motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Firma Wtórbet Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna