Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy murarzy, gotowych pracować w Belgii, którzy w przeszłości pracowali już w systemie belgijskim, holenderskim, niemieckim lub francuskim. Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należeć między innymi:

-murowanie fasad klinkierowych
-murowanie z pustaków
-pomoc przy układaniu płyt stropowych i zalewaniu betonem
-ustawianie rusztowania

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

-kilkuletniego doświadczenia w branży budowlanej
-utrzymywania czystości na budowie oraz w miejscu zakwaterowania
-dbania o wizerunek swój i firmy podczas pracy
-mile widziana umiejętność czytania rysunków i nanoszenia wymiarów przy pomocy lasera
-mile widziane zdolności komunikacji (obojętnie w jakim języku)
-mile widziane prawo jazdy kat. B

* Nie tolerujemy alkoholu, agresji i braku szacunku wobec innych pracowników, współlokatorów i przełożonych oraz klientów firmy.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-ponadprzeciętny standard zakwaterowania na terenie Belgii w normalnej liczbie pracowników na apartament (zakwaterowanie jest bezpłatne)
-uczciwe warunki i sprzyjającą atmosferę w pracy oraz w miejscach zakwaterowania

Strona internetowa http://eurostone.biz/

Proszę w cv dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurostone Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Grupa Eurostone to ludzie tacy jak Ty. Grupa specjalistów, która lubi pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne