Murarz z możliwością przyuczenia (2000 eur netto) - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Torhout, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Torhout

Zadania:

Układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych. Przygotowywanie zaprawy, kształtowanie i przycinanie cegieł.

Wymagania:

Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na stanowisku murarza. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz posiadanie własnego środka transportu.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,99 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne 150% oraz zorganizowanie zakwaterowania. Oferujemy także benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej. Pracownicy na terenie Belgii są objęci opieką polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.