Opis stanowiska pracy

Firma ogólnobudowlana o poszukuje osób na stanowisko MURARZA.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w przyjaznej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość podwyższania kwalifikacji przez udział w szkoleniach, stosowanie najnowszych technologii

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe
- doświadczenie na proponowanym stanowisku - min. 3 lata
- dobry stan zdrowia, bez nałogów
- motywacja i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Firma Pieczora to firma ogólnobudowlana o ugruntowanej pozycji na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie