Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Murarz - Tynkarz

Miejsce pracy: Sundsvall, Szwecja

Obowiązki:

  • Prace przy budowie obiektów mieszkalnych,
  • Montaż izolacji,
  • Układanie cegieł,
  • Prace budowlane.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracach murarskich,
  • Znajomość układania cegły dekoracyjnej,
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otworzenia,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Min. 6 miesięczny kontrakt na terenie Szwecji, z możliwością przedłużenia współpracy,
  • 50 godz. pracy tygodniowo,
  • Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
  • Pierwszy przelot do Szwecji opłacony przez firmę,
  • Stawka w wysokości : 110 SEK/H netto,
  • Wyżywienie - we własnym zakresie,
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj