In Temporis Polska Sp. z o.o.

Murarz / Tynkarz

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Racour (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy budowlanej - poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do pracy na stanowisku:

Murarz/Tynkarz

nr ref.:MU/BE/2014

Zakres obowiązków:

  • prace murarskie wewnątrz i na zewnątrz budynku
  • prace tynkarskie
  • prace związane z wykończeniem wnętrz (układanie glazury, terakoty, ścianki działowe itp.)

Wymagania:

  • doświadczenie min. 5 lat na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych)
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność podejmowania inicjatywy
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu poszczególnych zadań
  • wymagana znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy w Belgii od zaraz

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem

Uwaga: Pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie kandydatury osób, które przez 30 dni poprzedzających wyjazd będą miały/mają odprowadzone składki społeczne.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.