Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z wieloletnim tradycjami zatrudni kilkunastu doświadczonych samodzielnych MURARZY, TYNKARZY, FLIZIARZY do pracy w Krakowie przy budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Zatrudnimy w zawodach :

MURARZ- TYNKARZ

FLIZIARZ

ROBOTNIK BUDOWLANY ( chętnie z umiejętnością zbrojenia, izolowania)

SPAWACZ- MONTAŻYSTA z uprawnieniami: praca w kraju i za granicą (Czechy)

ATRAKCYJNE WARUNKI PŁACOWE
UMOWA O PRACĘ

Wymagania

DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, DYSCYPLINA PRACY

Prezentacja firmy

Budownictwo - kompleksowa realizacja inwestycji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne