Opis stanowiska pracy

LEGALNA PRACA W BELGII , LUKSEMBURGU i FRANCJI.

Firma POLTROP poszukuje MURARZY NA KLINKIER do pracy na własne budowy w Belgii, Luksemburgu i Francji

OPIS STANOWISKA:

  • budowa apartamentów, budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej
  • roboty murarskie, klinkier porotherm, blok beton ,ytong
  • praca w brygadach pięcioosobowych lub ośmioosobowych

WYMAGAMY:

  • doświadczenia w pracy przy murowaniu fasad z klinkieru (najlepiej za granicą), min. 1-2 lata, jest to warunek konieczny, praca w zawodzie murarza min. 3 lata
  • odpowiedzialność, sumienność, brak nałogów
  • do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce -KRUS lub ZUS min. 30 dni wstecz przed dniem podjęcia pracy ( np. z tytułu umowy o pracę, zlecenia; rejestracji w PUP; przy żonie; własna działalność gospodarcza)

OFERUJEMY:

  • pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące, kolejny 1 rok .Dobrym zdyscyplinowanym fachowcom zapewniamy ciągłość pracy na kolejne lata
  • dojazd i zakwaterowanie zapewnia i opłaca firma (dobre warunki mieszkaniowe, m.in. dostęp do WiFi)
  • samochód służbowy dla brygady
  • zarobki: od 1400/1800 euro miesięcznie netto (na rękę),wysokość uwzględniona od przerobu w brygadach (stawka godzinowa 8-10 euro /godzinę .

Odprowadzamy składki na ubezpieczenie i podatki w pełnej wysokości

Prezentacja firmy

Poltrop jest agencją pośrednictwa pracy działającą na polskim rynku od 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie